Bezpečný nákup v Mobilonline

Bezpečný nákup v Mobilonline

 


Všetky plochy skladu, tovar a pripravené objednávky niekoľkokrát denne dôkladne dezinfikujeme. Naši zamestnanci pracujú výlučne v ochranných rúškach a rukaviciach. Čistý vzduch v priestoroch zaisťujeme výkonným ozónovačom.
Pri balení a odosielaní objednávok dodržiavame najprísnejšie bezpečnostne opatrenia, preto sa môžete spoľahnúť, že objednaný tovar k vám doručíme maximálne bezpečný pre vaše zdravie.

Prečítajte si viac o tom, ako dezinfikujeme náš sklad a tovar
 
V záujme ochrany vášho zdravia vás prosíme, aby ste svoje objednávky uhrádzali vopred (kartou alebo prevodom) a obmedzili tak kontakt s kuriérom na minimum.
Berte ohľad na riziko, ktorému sa prepravcovia vystavujú, a nenúťte ich pri doručovaní balíčkov vchádzať do budov.
Pri preberaní objednávok vždy noste ochranné rúško alebo respirátor a gumené rukavice.
Ak sa nachádzate v nútenej karanténe, informujte o tom kuriéra ešte pred doručením balíka!
Z dôvodu prijatých opatrení sa doba doručenia objednávok môže predĺžiť na 3 až 6 pracovných dní.
Keďže sú naše predajne zatvorené, dočasne sme zrušili osobný odber tovaru a znížili cenu doručenia kuriérom na 2€ na všetko.

Prečítajte si viac informácií o tom ako bezpečne prevziať objednávku

Aj keď sú všetky predajne Mobilonline zatvorené, náš internetový obchod je tu pre vás nonstop 24/7.
Podporu a pomoc pri výbere tovaru vám radi poskytneme cez našu facebook stránku @mobilonline.sk, e-mailom na info@mobilonline.sk alebo cez chatovacie okienko na web stránke Mobilonline.sk.
Aby sme vám spríjemnili nákupy, celoplošne sme znížili ceny takmer všetkých produktov, ktoré máme skladom a zaviedli cenu dopravy len 2€ na všetko.
Denne dopĺňame nové články do blogu, kde vám poskytujeme informácie a rady o tom, ako sa chrániť pred koronavírusom, ako si vhodne a hygienicky vyčistiť telefón a o ďalších aktuálnych témach.

Skráťte si dlhé chvíle a prečítajte si náš blog
 
Máte doma nepotrebný smartfón, ktorý vám len tak leží v šuflíku a radšej by ste ho vymenili za peniaze na účte? Výborná správa! Odteraz nemusíte nikam chodiť. Stačí si kliknúť na vykup-telefonov.sk a okamžite zistíte, koľko zaň dostanete. Vyplňte si nezáväznú objednávku a my k vám pre smartfón zadarmo pošleme kuriéra až domov. Po kontrole zariadenia vám do 3 dní prevedieme peniaze na účet. Všetko rýchlo, bezpečne a bez starostí. Všetky odkúpené telefóny za vás navyše dôkladne vydezinfikujeme.

Prečítajte si viac o tom, ako funguje online výkup telefónov