Zavrieť ikona
youtube icontiktok iconfacebook iconinstagram icon
Obľúbené produktyObľúbené ikona
Porovnávanie produktovPorovnanie ikona

Výkup zariadení

Máte doma alebo vo firme mobilný telefón, tablet, smart hodinky alebo smart náramok, ktoré nepoužívate a chceli by ste ich predať? Mobilonline je najväčším výkupcom mobilných zariadení na Slovensku.

ZISTIŤ CENU

 

Vykúpime od vás mobilné telefóny, tablety, notebooky, smart hodinky a smart náramky v akomkoľvek množstve

Peniaze ihneď na ruku okamžite v ktorejkoľvek z našich 55+ predajní alebo prevodom na účet pri odkupe kuriérom z pohodlia vášho domova. 

 

Ako funguje výkup mobilných zariadení?

 


 

Čo hovoria na výkup zariadení naši zákazníci?


"Dobrý deň. 
Proces výkupu notebooku bol pre mňa, po každej stránke, super. Celý proces od zaslania ponuky až po peniaze na účte bol rýchly, jednoduchý a komunikácia bola zrozumiteľná. Profesionalita 10/10. 
Pekný deň."

Alžbeta B.

 

"Proces je prehľadný, nemám k nemu žiadne výhrady, všetko prebehlo štandardným spôsobom ako bolo definované na webovej stránke pri výkupe notebookov. Prehľadná komunikácia k veci, vybavenie výkupu na predajni a následné ohodnotenie notebooku ako aj s ponukou ocenenia, a pripísania peňažnej hotovosti na účet bolo vskutku rýchle.Porovnateľná s konkurenciou, myslím si, že ohodnotená cena notebooku bola primeraná a snáď notebook ešte poslúži."

Štefan L.

 

"Dobrý deň,
proces výkupu je jednoduchý a rýchly. Komunikácia je v poriadku. S cenovou ponukou 110€ som spokojný."

Martin K

 

"Zamestnanec v Auparku bol mily, nevedel ale, ze s notebookom pridem, aj ked to bolo objednané cez web, takže nebol pripravený a priznal sa ze vykup notebooku nikdy neriesil. inak ale bez problemu. Komunikácia OK. Vaša cenová ponuka ma celkom prekvapila, tym aka bola nizka. cakal som o par desiatok eur viac, ale po dvoch mesiacoch na bazosi bez zaujemcov som sa rozhodol prijat vašu ponuku."

Samuel F.

 


 

Dávame telefónom, tabletom, notebookom a smart doplnkom druhú šancu

Pomôžeme vášmu nechcenému, odloženému alebo nepotrebnému zariadeniu nájsť nový domov a milujúceho majiteľa.

 

Prispejeme vám na nový mobil

Aj použité telefóny majú svoju hodnotu. Za ten váš vám preto prispejeme príjemnou čiastkou na nákup nového mobilu (alebo čohokoľvek iného).

 

Nemusíte ani vstať z kresla

Zariadenie nám môžete priniesť do ktorejkoľvek z desiatok našich predajní alebo k vám preň zadarmo pošleme kuriéra.

 

Peniaze v hotovosti alebo prevodom

Peniaze vám vyplatíme ihneď v hotovosti alebo vám ich prevedieme na účet do 3 dní od kontroly stavu zariadenia naším technikom.

 

Chránime prírodu

Poškodené a nefunkčné telefóny, tablety, smart hodinky a smart náramky zodpovedne recyklujeme. Pomôžte nám chrániť prírodu a nevyhadzujte ich preto do koša, ale prineste ich radšej k nám.

 

Pripravujeme múzeum telefónov

Historické kúsky (funkčné a poškodené) dôkladne vyčistíme a vystavíme v Múzeu mobilných telefónov, v priestoroch zrekonštruovanej budovy Smaltovne v Lučenci. Aby aj mladšie generácie, ktoré už túto éru nezažili, mali možnosť zblízka nahliadnuť na prvé telefóny.

 

Chcem predať zariadenie

 

Recykláciou telefónov, tabletov, smart hodiniek a náramkov to nekončí

Naša spoločnosť je miestom bezplatného spätného zberu aj pre:

(bezplatné miesto spätného zberu elektroodpadu, použitých prenosných batérií a akumulátorov v zmysle zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch)

 

vykup telefónov

 

Text: Erika Matúzová
Grafika: Marek Fungáč