Zavrieť ikona
youtube icontiktok iconfacebook iconinstagram icon
Obľúbené produktyObľúbené ikona
Porovnávanie produktovPorovnanie ikona

Výhody Mobilonline klubu

Čo je Mobilonline klub?

Mobilonline klub je skupina registrovaných zákazníkov našej spoločnosti, ktorá bola vytvorená za účelom odvďačiť sa každému jednému zákazníkovi za vernosť a využívanie našich služieb. 

Ako sa stať členom Mobilonline klubu?

Každý zákazník má príležitosť stať sa členom Mobilonline klubu, a to formou bezplatnej registrácie na našej webovej stránke. Registrovať sa je veľmi jednoduché, stačí k tomu iba chvíľka a pár kliknutí. Pri návšteve webovej stránky stačí kliknúť v pravom hornom rohu na žltú ikonku s názvom „Môj mobil“. Registrovať sa dá prostredníctvom e-mailu, ale taktiež aj Facebook a Google profilu. Po vyplnení základných informácií a prijatí overovacieho e-mailu sa stávate plnohodnotným členom Mobilonline klubu. 

Čo prináša členstvo Mobilonline klubu?

Ako spoločnosť sa Vám chceme odvďačiť za využívanie našich služieb, preto sme si pre každého člena Mobilonline klubu pripravili benefity z registrácie, ako napríklad:

 • Extra zľavy a akcie – Členom Mobilonline klubu prinášame extra výhody oproti neregistrovaným zákazníkom našich predajní alebo e-shopu. Ako Mobilonline totižto poskytujeme extra zľavy a akcie na produkty, ktoré si môžu uplatniť len registrovaní užívatelia.
   
 • História nákupov – Na stránke Mobilonline si môže každý registrovaný užívateľ spätne prezrieť históriu nákupov v predajni alebo e-shope. Po kliknutí na ikonku „Môj mobil“ sa v ľavej časti zobrazujú všetky objednávky, faktúry a bločky, ktoré zákazníkovi boli v minulosti vystavené na e-shope a taktiež aj v predajni. 
   
 • Reklamácia bez bločku – Nakúpili ste tovar, ktorý sa vám nepáči alebo sa poškodil a chcete ho vrátiť no stratili ste bloček? V prípade ak ste členom Mobilonline klubu žiadny problém. Pre svojich verných ponúkame možnosť reklamácie tovaru aj bez pokladničného bločku. 
   
 • Výmena nerozbaleného tovaru do 30 dní v e-shope aj v predajni – Ak je tovar nerozbalený, registrovaný zákazník má nárok na vrátenie tovaru do 30 dní na e-shope ale aj v predajni. 
   
 • Ahoj platby až do výšky 300 € - Členovia majú možnosť pri nákupe tovaru do 300 € zaplatiť neskôr. Prostredníctvom Ahoj platby majú všetci registrovaní užívatelia možnosť zaplatiť za produkt do 30 dní od doručenia alebo rozdeliť platbu za produkt na 3 časti. Stačí, ak má člen od 18 do 75 rokov, je právne spôsobilý a má trvalý pobyt s poštovou adresou na území SR.
   
 • Cashback - Ako člen Mobilonline klubu sa Vám z každého nákupu vráti percento v podobe kreditov. Teda ak spravíte objednávku v celkovej hodnote 300 €, percento z tejto sumy Vám bude pripočítané na Váš účet, v tomto prípade sú to 3 €. Aktuálny stav Vašich kreditov je viditeľný v sekcii Kredity, ktorá sa nachádza vo Vašom profile.

Veríme, že uvedené informácie Vám pomohli pri rozhodovaní sa registrovať do Mobilonline klubu a budeme radi ak naše služby budete využívať aj naďalej, už ako súčasť našej rodiny.

 

Text: Štefan Ibos