Zavrieť ikona
youtube icontiktok iconfacebook iconinstagram icon
Obľúbené produktyObľúbené ikona
Porovnávanie produktovPorovnanie ikona

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V HODE TELEFÓNOM 2024

Zaregistrujte sa vpred.

Zaregistrujte sa na hod vpred a zažite nezabudnuteľné Majstrovstvá Slovenska v Hode Telefónom 2024.

Ak nemáte účet:
Alebo sa prihláste pomocou:

 

 

Zažite deň plný jedinečných zážitkov, nabitého programu, skvelého občerstvenia a aktivít pre deti. Čakajú na vás hlavné ceny v hodnote viac ako 5000 €, tombola (v ktorej sú tie najväčšie ceny), koleso šťastia a mnoho ďalšieho.

Majstrovstvá Slovenska v Hode Telefónom sa uskutočnia 24. augusta 2024 o 10:00 na futbalovom štadióne v Lučenci. Vstupné je ZADARMO. Mobilné telefóny zabezpečí organizátor podujatia.

Podujatie MSVHT sa konalo aj minulý rok 19.8.2023. Boli to druhé Majstrovstvá v Hode Telefónom na Slovensku. Súťažiť ste mohli o ceny v hodnote viac ako 4000 €. Podujatia sa zúčastnilo viac ako 2000 ľudí. Úplným majstrom sa stal Adam Antalec, ktorý pokoril rekord a zahodil mobilný telefón do neuveriteľnej diaľky až 75,8 metra.

Na tomto podujatí sa stretávajú odvážni a súťaživí jedinci, aby ukázali svoje schopnosti a posunuli hranice v tomto fascinujúcom športe. Účastníci budú opäť rozdelení do troch skupín - mužov, ženy a deti (od - do 15 rokov), pričom počet dráh je 5.

Muži - 2x dráha, Ženy - 2x dráha, Deti - 1x dráha

Z každej skupiny sa majú možnosť umiestniť sa na stupienku víťazov až traja súťažiaci. Na tých najšikovnejších čaká kopec hodnotných cien. Avšak, tie najhodnotnejšie ceny vás čakajú v tombole. Preto tento rok na dĺžke hodu (ne)záleží.

Do tomboly sa zapojí každý, kto donesie produkt v podobe drobného elektra alebo plastových krytov na recykláciu. Tým pádom sa môžete nie len zabaviť, ale aj pomôcť nášmu okoliu. Do tomboly sa taktiež automaticky zapojíte, už len tým, že si súťažne hodíte mobilným telefónom. Kto vie, možno práve vy odídete z Majstrovstiev so skvelou cenou a usmievajúcou sa tvárou.

 

Nezabúdame ani na najmenších návštevníkov podujatia. Pre detičky sme pripravili nekonečné množstvo zábavy, od skákacích hradov až po pestrý program so Šaškou Baškou, bublinky, či maľovanie na tvár. Nebudú sa nudiť ani na chvíľu.

Tešiť sa môžete aj na všemožné stánky so super aktivitami a akciami. Nebude chýbať ani výborné občerstvenie v podobe vychladeného piva, či gulášu a zmrzliny.

Podujatie bude sprevádzať herec a spoluorganizátor Lukáš Pelč.

 

 

O hudobno-zábavnú časť programu sa postará speváčka Lenka Piešová.

 

 

Pripojte sa k Majstrovstvám Slovenska v Hode Telefónom 2024 a zažite neopakovateľný zážitok plný vzrušenia, súťaží a skvelých aktivít. Buďte súčasťou tohto pútavého podujatia a zanechajte svoju stopu v histórii tohto úžasného športu!

Tešíme sa na vás.

 

Organizátor a spoluorganizátori

 

Hlavní partneri

 

Partneri

 

Mediálni partneri

 

Občerstvenie

 

Rekord v hode telefónom sa zapíše do Slovenských rekordov