Kategórie
info@mobilonline.sk
|
+421 940 600 100

Majiteľ

POMÔŽTE NÁM BYŤ TÝMI NAJLEPŠÍMI

 

"Milí zákazníci a priatelia,

chcem, aby ste sa v našich predajniach a e-shope cítili príjemne a odnášali si od nás úsmev. Preto budem rád, ak mi napíšete, čo sa Vám u nás páčilo, či ste boli spokojní s našimi službami, poskytnutými informáciami, prístupom zamestnancov alebo vybavením reklamácie. Môžeme na sebe niečo zlepšiť? Mali by sme na niečom zapracovať? Neváhajte a dajte mi vedieť. Chcem, aby sme pre Vás boli tými najlepšími. Za všetky nápady, postrehy a pripomienky Vám vopred veľmi pekne ďakujem :-)"

Kontakt: kovalancik@mobilonline.sk
 


Napísali ste nám:

"Dobrý deň, myslím, že je najvyšší čas sa Vám ozvať a napísať moje skúsenosti s telefónom Redmi 7. Dúfam, milá pani Lörinčíková, že prvomájové udalosti pod rozkvitnutou čerešňou máte úspešne absolvované a že sa Vám darí. Píšem takto preto, lebo mám radosť. Radosť, ktorú mi do týchto chvíľ prináša telefón, ktorý som si u Vás zakúpil. Najviac som sa pri jeho oživovaní zdržal skenovaním prsta, ale všetko dobre dopadlo a telefón slúži spoľahlivo a na moje predstavy potreby a očakávania, ako profesionálny telefón. Srdečná vďaka. Prosím, ak budete mať nejakú novinku, napíšte mi. Pomerne často sledujem správy o produktoch Xiaomi a veľmi príjemne ma prekvapujú. Ešte raz vďaka a pekný, úspešný deň, aj weekend. Srdečne pozdravujem aj pána ing. Kovalančíka. Weekend možno upršaný, ale takáto vlaha prinesie viac radosti a úžitku, ako tropická horúčava."

Váš
Ing. Gerard K., Vlkanová


 

"Dobry den, 

dnes som sa zastavil na vasej prevadzke v Galante a po odchode z prevadzky som bol sokovany, ale prijemne sokovany.
Bol tam mlady chalan, myslim ze mal na menovke meno Leo, svojim prozakaznickym pristupom a na dnesnu dobu nadpriemernymi technickymi znalostami (ak to porovnam s konkurencnymi predajnami) s kludom anglicana nalepil mojej manzelke na mobil “tekute” sklo. Sam robim v IT uz nejaky ten piatok a myslim ze som dost zrucny ale to ako to zvladol ma presvedcilo aby som si od vas kupil dalsie na moj mobil. (na ktorom som skusil urobit tuto istu proceduru s lepenim skla ale nedopadlo to vlemi dobre)

Samozrejme pri tom ako bol mobil pod UV lampou stihol vybavit aj ostatnych zakaznikov.

Tento chalan robi jednoducho dobre meno vasej firme a normalne rozmyslam ze ked mu nedate tento mesiac nejaku odmenu alebo zeby zvihnutie platu, tak asi zacnem na protest bojkotovat nakupovanie od vas smiley

Dakujem a pekny vecer."

S pozdravom
Ing. B. Dominik


 

"Dobrý deň, 
Dnes, t.j. 06.07.2019, som navštívila Vašu predajňu v Skalici kde pracoval vtipný, sympatický mladý chalan. Na menovke mal meno Milan. Veľmi príjemne a s úsmevom ma privítal na predajni. 
Ochotne a odborne mi vysvetlil podrobné informácie o telefónoch, ktoré máte v ponuke. Vďaka tomu som si vybrala to pravé pre mňa.
V minulosti som viackrát navštívila Vašu predajňu a vždy mi pán veľmi pomohol pri výbere a taktiež pri nalepení ochranného skla, za čo mu ešte raz veľmi pekne ďakujem. Gratulujem k vynikajúcemu výberu zamestnanca. Určite budem odporúčať všetkým známym a navštevovať Vašu predajňu aj naďalej a častejšie.

Ďakujem za spríjemnenie dňa, za ochotu a odbornú znalosť zamestnanca. :)"

S pozdravom
Lenka M.


 

"Dobrý den,
tímto bych chtěla poděkovat p. Kollárové M. z pobočky Skalica
za pomoc a ochotu se sháněním obalu na tel.
 
p.Kollárová byla velmi ochotná a vstřícná a během několika minut
mi dokázala pomoci :))
 
děkuji moc za takový přístup"

 
pěkný den s pozdravem  M.Robková


 

"Dobrý deň

dňa 31.7. 2019 sme kupovali na Vašej prevádzke vo Zvolene telefón Samsung galaxy A40.

Veľmi milo nás prekvapil prístup Vašej predavačky, ktorá nám ochotne pomohla s výberom telefónu, vedela poradiť a povedať aj výhody/nevýhody tohto výrobku oproti iným modelom, bola veľmi ochotná a usmiata a pozitívne naladená, pomohla nám aj pri lepení ochranného skla a výbere puzdra. Pôvodne sme mali namierené do inej predajne ale vďaka jej prístupu sme nakoniec telefón zakúpili u Vás a sme sním nad mieru spokojný.

Veľmi pekne jej ďakujeme za pomoc, telefón, a dobrú náladu s ktorou sme z vašej predajne odchádzali"

Peter V


 

"Dobrý deň, reklamoval som u Vás mobilný telefón, napriek menším komplikáciám ste mi vyšli v ústrety a za to Vám chcem poďakovať. Váš predajca v banskej bystrici (kaufland) bol veľmi ochotný a chcel mi pomôcť. Za to mu dnes osobne podakujem a dúfam, že nebude mať žiadny problém koli ktorým vznikli situované komplikácie z reklamáciou. Určite vás ešte navštívim nakoľko som bol vždy spokojný s vašimi službami. Ďakujem ešte raz Abrahám."

2019 © mobilonline.sk