Samsung & Mobilonline Live Store

Samsung & Mobilonline Live Store

 

 Nadupaná zľava na smart hodinky Samsung Galaxy Watch 4 a súťaž o 4x bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ 

 

Sledujte nás 2.12.2021 o 19:00 hod. naživo na YouTube Mobilonline TV alebo Facebook Mobilonline a získajte  zľavu až 30 %  na špičkové smart hodinky  Samsung Galaxy Watch 4 . Štyria z vás navyše získajú možnosť  vyhrať  bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds+.

Do spustenia livestreamu ostáva:

 

 

 

O skúsenostiach s používaním smart hodiniek Samsung Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic nám porozprávajú také kapacity, ako sú  Zora Czoborová , niekoľkonásobná majsterka Slovenska vo fitness a aerobiku, a  Ondrej Macko , novinár, odborník na technológie a zakladateľ portálu TouchIT. Vysielanie a rozhovory bude viesť skúsený moderátor a komentátor  Slavomír Jurko .

 

 Zaregistrujte sa cez formulár na tejto stránke a my vás emailom včas upozorníme na začínajúce vysielanie. 

 

 


 Súťaž o 4x bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ v celkovej hodnote 360 €

 

Zo všetkých zaregistrovaných účastníkov  vyžrebujeme  počas livestreamu jedného šťastlivca, ktorý získa bezdrôtové slúchadlá  Samsung Galaxy Buds+ . Podmienky pre výhru ostatných slúchadiel budú upresnené počas vysielania Samsung & Mobilonline Live Store.

 

Zapojte sa do Facebook udalosti a nič vám neunikne: 

 

Úplné pravidlá súťaže o bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds+.

 

 


 

Zistite viac o funkciách smart hodiniek Samsung zo série Galaxy Watch 4 
 

 

 

Expresné doručenie

Expresné doručenieŠtítkom "Expresné doručenie" sú označené produkty, ktoré Vám vieme doručiť DOMOV už do 1 hodiny od objednania. Expresné doručenie je dostupné len vo vybraných lokalitách, z ktorých si môžete vybrať nižšie:

viac info tu

Vyberte mesto