Zavrieť ikona

Registrácia na MSVHT 2023

Prihláste sa alebo sa zaregistrujte na mobilonline.sk, nasledne je potrebné potvrdiť vašu účasť a následne budete zaradený do zoznamu súťažiacich.

Ak nemáte účet:
Alebo sa prihláste pomocou:

MSVHT 2023

HOĎ TELEFÓN A STAŇ SA MAJSTROM SLOVENSKA

MSVHT 2023 | Čakajú na vás hodnotné ceny, tombola aj nabitý program plný zábavy a výborného občerstvenia

Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom, ktoré sa uskutočnia 19. augusta 2023 o 10:00 na futbalovom štadióne v Lučenci vás pivítajú s otvorenou náručou. Tešiť sa môžete na množstvo výhier, tombolu, či kopec zábavy a chutného občerstvenia. Vstupné je ZADARMO. Mobilné telefóny zabezpečí organizátor podujatia. Oficiálnu stránku podujatia nájdete TU: https://hodtelefonom.sk/

Zaregistrujte sa vpred a zapojte sa do súťaže o Bluetooth slúchadlá TCL S108 2022 TWS: https://www.mobilonline.sk/promo/majstrovstva-slovenska-v-hode-telefonom-2023

MT_doda_organizator

Podujatie MSVHT sa konalo aj minulý rok 20.8.2022. Boli to úplne prvé Majstrovstvá v hode telefónom na Slovensku.

Akcia so sebou niesla príjemnú atmosféru a na každom rohu bola vysmiatá tvár.

Súťažiť ste mohli o ceny v hodnote viac ako 3000 €. Podujatia sa zúčastnilo približne 1500 ľudí z ktorých traja prekonali rekord v hode telefónom.

Úplným majstrom sa stal Matej Šándor, ktorý pokoril rekord a zahodil mobilný telefón do neuveriteľnej diaľky až 66,40 m

Na tomto podujatí sa stretávajú odvážni a súťaživí jedinci, aby ukázali svoje schopnosti a posunuli hranice v tomto fascinujúcom športe. Účastníci budú rozdelení do troch skupín - mužov, ženy a deti (od - do 15 rokov). Počet dráh sa tento rok zvýši na 5.

Z každej skupiny sa majú možnosť umiestniť sa na stupienku víťazov až traja súťažiaci. Na tých najšikovnejších čaká kopec hodnotných cien. Avšak, tie najhodnotnejšie ceny vás čakajú v mega tombole.

Vyhrať môže ktokoľvek: Do tomboly sa zapojí každý, kto donesie produkt v podobe drobného elektra alebo plastových krytov na recykláciu. Tým pádom sa môžete nie len zabaviť, ale aj pomôcť nášmu okoliu. Do tomboly sa taktiež automaticky zapojíte, už len tým, že si súťažne hodíte mobilným telefónom. Kto vie, možno práve vy odídete z Majstrovstiev so skvelou cenou a usmievajúcou sa tvárou.

A čo naši najmenší návštevníci? Nezabudli sme ani na detské aktivity! Pripravili sme pre ne nekonečné množstvo zábavy, od skákacích hradov až po pestrý program so Saškou Baškou. Nebudú sa nudiť ani na chvíľu a vy si môžete vychutnávať všetky vzrušujúce momenty Majstrovstiev bez starostí.

Dospelí si prídu na svoje vo všemožných stánkoch so super akciami a výhodnými ponukami. Nebude chýbať ani výborné občerstvenie, ktoré ulahodí snáď každému. 

 Moderovať bude známy herec Lukáš Pelč.

O fotodokumentáciu sa postará fotograf Maximilián Bellov.

O hudobno-zábavnú časť programu sa postará speváčka Lenka Piešová.  

Pripojte sa k Majstrovstvám Slovenska v Hode Telefónom a zažite neopakovateľný zážitok plný vzrušenia, súťaží a skvelých aktivít. Buďte súčasťou tohto pútavého podujatia a zanechajte svoju stopu v histórii tohto úžasného športu!

Tešíme sa na vás. 

Hlavní partneri:

Partneri podujatia:

Mediálni partneri:

Občerstvenie:

Spoluorganizátor je mesto Lučenec.

lc_erb

Rekord v hode telefónom sa zapíše do Slovenských rekordov

sk_rekordy