S mobilom z výkupu šetríte peňaženku aj prírodu

S mobilom z výkupu šetríte peňaženku aj prírodu

S mobilom z výkupu šetríte peňaženku aj prírodu

Ušetrite s mobilom z výkupu
 

Nové telefóny z výkupu

sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú nové, nepoužité telefóny s plnou 24 mesačnou zárukou, a chceli by pri kúpe ušetriť pár desiatok eur.
 

Použité telefóny z výkupu

(trieda A, B, C, D) naopak oslovia tých, ktorým nevadí privrieť oko nad drobnou vizuálnou chybičkou na telefóne výmenou za výraznú zľavu. Veď škrabanček sa aj tak skryje pod nový kryt a 12 mesačná záruka pokryje prípadné vady, ktoré by sa mohli po kúpe objaviť.
 

Balenie nového telefónu z výkupu

Balenie nového telefónu z výkupu je úplne rovnaké ako pri nových nevykúpených telefónoch, len krabica už bola z dôvodu kontroly otvorená.
 

Balenie použitého telefónu

Balenie obsahuje pôvodnú originálnu alebo bielu neoriginálnu krabicu, originálny nabíjací adaptér (ak nie je funkčný, vymieňame ho za nový na vlastné náklady), originálny dátový kábel (v prípade nefunkčnosti ho vymieňame za nový na vlastné náklady) a ihlu na vyberanie SIM karty. Obrázok balenia nájdete v spodnej časti stránky.

 


Použité telefóny

 

 

Máte istotu originálneho pôvodu

Všetky vykúpené telefóny prešli kontrolou originality podľa jedinečného čísla IMEI. Máte teda istotu, že si kupujete originál produkt a nie jeho napodobeninu.
 

Dostanete 100% funkčný telefón

Kupovať telefón na internetovom bazári so sebou prináša mnohé riziká a jedným z nich je aj otázka technického stavu zariadenia. Preto všetky naše telefóny podrobujeme detailnej kontrole.
 

Poskytneme vám záruku

Stále si nie ste istý kúpou použitého telefónu? Odložte obavy bokom. Ku každému Vám pribalíme 12 alebo 24 mesačnú záruku na skryté vady, ktoré by sa mohli prejaviť počas používania telefónu.
 

Máme výborné ceny

Cena vykúpených „nových“ telefónov je podstatne nižšia než cena nových telefónov v internetových obchodoch. Pri “použitých” telefónoch sa cenový rozdiel môže vyšplhať aj na niekoľko stoviek eur.
 

Šetríte životné prostredie

Kúpou vykúpeného zariadenia zabránite jeho likvidácii a predĺžite jeho životný cyklus, takže nešetríte len svoju peňaženku, ale aj prírodu
 


Rozdelenie vykúpených telefónov


Telefón je úplne nový, nebol nikdy použitý a má nalepené pôvodné výrobné fólie. Spolu s kompletným príslušenstvom sa nachádza sa v originál krabici, ktorá bola z dôvodu kontroly otvorená. Na telefón poskytujeme 24 mesačnú záruku.


Použitý z výkupu:

Telefóny z výkupu - Trieda A

Telefón v triede A nebol vôbec alebo len veľmi šetrne používaný a nachádza sa vo výbornom technickom aj vizuálnom stave (vzhľad ako “nový”). Kryt a rámik len zriedka obsahujú jemné škrabančeky. Displej telefónu je bez poškodenia. Mobilný telefón je po všetkých stránkach v minimálne 99,99% stave a poskytujeme naň 12 mesačnú záruku.

 


Telefóny z výkupu - Trieda B

Telefón v triede B bol používaný bežným spôsobom a nachádza sa v dobrom technickom stave. Displej, kryt a rámik vykazujú bežné známky používania – malé množstvo viditeľných a hmatateľných jemných škrabančekov a odrenín, ktoré však ľahko prekryjete ochranným sklom a kvalitným púzdrom. Na mobilný telefón poskytujeme 12 mesačnú záruku.

 


Telefóny z výkupu - Trieda C

Telefón v triede C bol často používaný a nachádza sa v dobrom technickom stave. Displej, kryt a rámik vykazujú viditeľné známky opotrebenia – väčšie množstvo ľahko hmatateľných škrabancov, odrenín a rýh. Na mobilný telefón poskytujeme 12 mesačnú záruku.

 


telefóny z výkupu

 

 

Technická kontrola

Vykúpený telefón najprv prejde podrobnou kontrolou na centrále v Lučenci. Tím servisných technikov dôkladne skontroluje jeho originalitu a každučký parameter, dokonca i to, či telefón chytá wi-fi sieť alebo sa nabíja.
 

Servisná kontrola

Problémové a nefunkčné časti nahradíme novučičkými originálnymi dielmi alebo náhradnými dielmi v porovnateľnej kvalite, aby novému majiteľovi 100% slúžil a priniesol mu rovnakú radosť, ako úplne nový telefón.
 

Vyčistenie a ošetrenie

Po technickej a servisnej kontrole telefón starostlivo zbavíme všetkých nečistôt, pričom nevynecháme žiadnu škáričku ani port. Kryt a displej poriadne vyleštíme.
 

Zabalenie

Ozdravený a nablýskaný telefón s láskou zabalíme do bielej kartónovej krabičky a zadarmo Vám k nemu pribalíme dodatočné príslušenstvo - nabíjací adaptér, dátový kábel a ihlu na vyberanie SIM karty. Takto pripravený telefón čaká na nového majiteľa.
 balenie vykúpeného telefónu

 

 

Vyberte si vykúpený telefón

Nový z výkupu | Použitý z výkuputelefóny z výkupu

 

 

Otázka: Kúpil som si použitý telefón. Prečo som v balení nemal originálne príslušenstvo?
Vysvetlenie: Pokiaľ je originálne príslušenstvo poškodené alebo nie je plne funkčné, na vlastné náklady ho nahrádzame novým, neoriginálnym. Aby ste sa zo svojho „nového“ telefónu mohli hneď tešiť a okamžite ho používať.

Otázka: Kúpil som si použitý mobil v triede A a v balení chýbali slúchadlá.
Vysvetlenie: Použité slúchadlá z hygienických dôvodov likvidujeme, preto ich v balení pri použitých telefónoch nenájdete.

Otázka: Kúpil som si použitý telefón v triede C a na displeji som objavil ryhu. Viem ju nejako zakryť?
Vysvetlenie: Existuje niekoľko spôsobov. Najpraktickejším riešením je nalepenie ochranného skla, ktoré ryhu zväčša úplne zakryje a navyše ochráni displej telefónu pred ďalším poškodením. Druhým dočasným riešením je použitie odstraňovaču škrabancov na auto – na čistú mäkkú handričku naneste kúsok krému alebo vosku a jemnými krúživými pohybmi ho vtrite do ryhy.
 
Chcem predať telefón

Expresné doručenie

Expresné doručenieŠtítkom "Expresné doručenie" sú označené produkty, ktoré Vám vieme doručiť DOMOV už do 1 hodiny od objednania. Expresné doručenie je dostupné len vo vybraných lokalitách, z ktorých si môžete vybrať nižšie:

viac info tu

Vyberte mesto