Káble a redukcie

 

 
 
 

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 

Hľadať:



 

Parametrický filter


 

9009471

 
 
 


 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
internet: 1-2dni osobne: ihneď
všetko
 

internet: 1-2dni osobne: ihneď: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

10

položiek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cablexpert HDMI kábel 1,8m M/M (SKKABHDMI2MV14)

Veľmi kvalitný, tienený kábel HDMI-HDMI 19 pin, 2m male-male. Pozlátené kontakty. Čierna farba Verzia 1.4 Špecifikacia HDMI 1.4 pridáva do HDMI káblu dátový, Fast Ethernetový (100Mbit/s) kanál pre vysokorýchlostnú obojsmernú komunikáciu. To umožňuje zari

 

2.49 € bez DPH

 

2.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-40%

 
 
 
 
Optický audio kábel TOSLINK TOS(M) - TOS(M) 1m (SKKABTOSLINK)

Popis: optický audio kábel POF Konektory TOS(M) - TOS(M) Dĺžka 1m Farba čierna

 

2.49 € bez DPH

 

2.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-41%

 
 
 
 
kábel HDMI-HDMI micro D 4,5m M/M, tienený, verzia 1.3 (SKKABHDMIMICRO5MV13)

Kvalitný HDMI - microHDMI kábel. Zlatené kontakty. HDMI 19pin A-male and micro D-male connectors Supports HDMI interface Gold-plating for reliable electrical contact Dĺžka: 4,5 m (15 ft) Farba: čierna

 

5.89 € bez DPH

 

7.07 € s DPH

 Skryto EOL 

   

 
 
 
 
Kabel prípojný jack 3,5mm M/M, 5m, audio (SKKABJACK5M)

Popis: Prepojovací audio kábel Konektory: 2x stereo jack3,5M Dĺžka 5m Farba čierna

 

1.66 € bez DPH

 

1.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-45%

 
 
 
 
Ubiquiti PBE-M5-400-ISO PowerBeam - otvorene balenie

Jednotka NanoBeam vychází z produktové řady NanoBridge. Je zde použito jednoduší konstukce pro sestavení zařízení z jednotlivých částí. Ocenit lze uvolňovací tlačítko při demontáži zářiče. Označení ISO označuje verzi s RF Isolated Reflector MIPS proce

 

65.83 € bez DPH

 

79.00 € s DPH
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m (8595589811557)

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m

 

8.33 € bez DPH

 

9.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-38%

 
 
 
 
Pigtail Fiber Optic PatchCord LC 50/125 MM 1m, 0,9mm (8595589821211)

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3

 

1.66 € bez DPH

 

1.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-18%

 
 
 
 
4World Kabel USB 3.0 AM-AM 1.5m Blue (08938)

4World Kabel USB 3.0 AM-AM 1.5m Blue USB 3.0 1x USB A Male 1x USB A Male Délka 1.5m Modrý

 

1.66 € bez DPH

 

1.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-26%

 
 
 
 
CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m (O0944.7,5)

Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 7,5m Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

12.76 € bez DPH

 

15.31 € s DPH
     

 
 
 
 
CNS patch kábel Cat6, UTP - 1m , šedý (PK-UTP6-010-GR)

 

2.74 € bez DPH

 

3.29 € s DPH

 Výpredaj 

   

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Oznamy:

 


 
 
 

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že predajňa v Liptovskom Mikuláši bola presťahovaná do STOP SHOPU na adrese 1. maja 1098/41. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Tím Mobilonline



 
 
 


Diamanty slovenského biznisu


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
 



 

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

 



 
 
 

 

 

 
 
 
 
 






Košík
0 položiek
0

 

 

 



 
 
 


 


Prihlásenie
 





Sme naozaj všade! Čoskoro nás nájdete už vo viac ako 46 predajniach po celom Slovensku Mapa prevádzok ukáž mapu

Stretneme sa na Facebooku!

 

 

 

© 2007 - 2018 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Facebook | Teletok.hu | GSM súčiastky

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.mobilonline.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.