Limitovaná edícia krytov #SOMDOMA

Kúp si kryt, pomôžeš ostatným! 

Aktuálna situácia na Slovensku nám nie je ľahostajná. Preto sme vymysleli spôsob, ako si môžete ochrániť svoj mobil a zároveň pomôcť dobrej veci. Za každý predaný kryt z edície #SOMDOMA prispejeme 5€ na podporu boja proti koronavírusu cez stránku ktopomozeslovensku.sk. Kúpou tohto krytu preto nezískate len originálny doplnok a spomienku na ťažké časy, kedy naša generácia po prvýkrát zažila obmedzenia a nedostatok, ale pomôžete tiež tým, ktorí to najviac potrebujú.
 

Výroba na zákazku

Všetky kryty necháme vyrobiť až po zadaní vašej objednávky. Snažíme sa tak predísť masovej výrobe, ktorá by mohla znehodnotiť jedinečnosť a unikátnosť tejto edície. Z tohto dôvodu sa doba dodania môže predĺžiť na 7 - 10 pracovných dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme celý proces urýchlili a vy ste sa svojim novým krytom mohli popýšiť čo najskôr. 
 

Pridávame nové motívy

Nenašli ste v našej ponuke všetky motívy, ktoré ste videli v úvodnom obrázku? Alebo ste si vybrali kryt, ktorý nevyrábame na váš model telefónu? Žiadne obavy. Ponuku pravidelne dopĺňame o nové motívy a časom sa budeme snažiť doplniť aj čo najviac modelov telefónov. Sledujte našu stránku :-)
 

Sme otvorení nápadom

Máte nápad na potlač krytu, ktorý by nemal chýbať v našej ponuke? Napíšte nám e-mail na evka@mobilonline.sk a ak sa nám váš nápad zapáči, zaradíme ho do edície!

2020 © mobilonline.sk | prevádzkované eshop systémom Grandus od spoločnosti For Best Clients, s.r.o.