Kategórie
info@mobilonline.sk
|
+421 940 600 100
Košík je prázdny
  • Výpredaj
  • Ostatné
  • CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m

CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m

CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m

CNS Network
Part number: O0944.7,5
Kód produktu: 302124
Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 7,5m Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio
Zobraziť viac
Dostupnosť:
Skladom
Môžete mať doma:
Do 2 pracovných dní
Dostupnosť v predajniach:
Na sklade dnes v 2 predajniach
Záruka:
2 roky
Vaša cena s DPH
15,31€
Zľava 3 %
Pôvodná cena s DPH
15,84€

Popis

Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio


Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
Length: 7,5m
Jacket: yellow
Plug: SC/APC green

Kábel pre Orange a Magio

2018 © mobilonline.sk