OEM

 

 
 
 

 

ďalšie podkategórie

 
 
 
 

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 

Hľadať:



 

Parametrický filter


 

3759076

 
 
 


 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
internet: 1-2dni osobne: ihneď
všetko
 

internet: 1-2dni osobne: ihneď: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

3

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m (8595589811557)

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m

 

8.33 € bez DPH

 

9.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-38%

 
 
 
 
Pigtail Fiber Optic PatchCord LC 50/125 MM 1m, 0,9mm (8595589821211)

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3

 

1.66 € bez DPH

 

1.99 € s DPH

 Výpredaj 

   
-18%

 
 
 
 
PremiumCord adaptér DisplayPort - HDMI Male/Female, support 3D, 4K*2K@30Hz (kportad10)

PremiumCord adapter DisplayPort - HDMI redukce pro připojení Display port adapteru na HDMI monitor. * Kompatibilní s Displayport 1.2a. * Kompatibilní s HDMI 1.4a * Rozlišení: 4K*2K@30Hz a 3D, FULL HD video formá

 

11.04 € bez DPH

 

13.24 € s DPH
     

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Oznamy:

 


 
 
 

Otvárame predajňu v Prešove - ZOC MAX



 
 
 

Vážení zákazníci, predajňa vo Zvolenskej Európe bude kvôli prebiehajúcej rekonštrukcii dočasne premiestnená na prízemie, oproti Telekomu.



 
 
 


Diamanty slovenského biznisu


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
 



 

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

 



 
 
 

 

 

 
 
 
 
 






Košík
0 položiek
0

 

 

 



 
 
 


 


Prihlásenie
 





Sme naozaj všade! Čoskoro nás nájdete už vo viac ako 47 predajniach po celom Slovensku Mapa prevádzok ukáž mapu

Stretneme sa na Facebooku!

 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.mobilonline.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.