Kategórie
info@mobilonline.sk
|
+421 940 600 100

Cena

Predajňa

  • 7
  • 10
  • 1

Sieťové komponenty

NajlacnejšieNajdrahšie
zľava -32 %
Výpredaj
zľava -32 %
Výpredaj
TP-Link M7300 4G LTE Mobile WiFi with 4G Modem
TP-Link M7300 4G LTE Mobile WiFi with 4G Modem
58.99€
bez DPH 49.16
Detail
Skladom
Výpredaj
Výpredaj
Anténa 2,4GHz, všesměr, pendrek, 8dBi, RSMA
Anténa 2,4GHz, všesměr, pendrek, 8dBi, RSMA
4.99€
bez DPH 4.16
Detail
Skladom
zľava -36 %
Výpredaj
zľava -36 %
Výpredaj
TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP Slot Supporting MiniGBIC Modules, Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP Slot Supporting MiniGBIC Modules, Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
17.83€
bez DPH 14.86
Detail
Skladom
zľava -30 %
Výpredaj
zľava -30 %
Výpredaj
QNAP™TAS-168-EU 1 Bay NAS,3.5,ARM® 1.1 GHz, DDRIII 2GB MB RAM, HDMI
QNAP™TAS-168-EU 1 Bay NAS,3.5,ARM® 1.1 GHz, DDRIII 2GB MB RAM, HDMI
149.00€
bez DPH 124.17
Detail
Skladom
Ubiquiti PowerBeam 5GHz  25dbi,  400mm - ISO
Ubiquiti PowerBeam 5GHz 25dbi, 400mm - ISO
96.10€
bez DPH 80.08
Detail
Skladom
Výpredaj
Výpredaj
Pigtail Fiber Optic PatchCord LC 50/125 MM 1m, 0,9mm
Pigtail Fiber Optic PatchCord LC 50/125 MM 1m, 0,9mm
1.99€
bez DPH 1.66
Detail
Skladom
zľava -38 %
Výpredaj
zľava -38 %
Výpredaj
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m, OM2
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m, OM2
9.99€
bez DPH 8.32
Detail
Skladom
zľava -26 %
Výpredaj
zľava -26 %
Výpredaj
ASUS DSL-N16 ADSL/VDSL 4x10/100 N300 router
ASUS DSL-N16 ADSL/VDSL 4x10/100 N300 router
39.00€
bez DPH 32.50
Detail
Skladom
ASUS USB-N13 vC WiFi USB klient 300Mb/s
ASUS USB-N13 vC WiFi USB klient 300Mb/s
14.06€
bez DPH 11.72
Detail
Skladom
Výpredaj
Výpredaj
CNS optická spojka SC/SC, simplex
CNS optická spojka SC/SC, simplex
2.59€
bez DPH 2.16
Detail
Skladom
Zobrazuje sa 0-60 zo 13 výsledkov

Špeciálna ponuka

Odporúčame

Novinky

Naše úspechy
newsletter
  • zúčastnite sa uzavretých akcií len pre zákaznikov newslettru
  • o novinkách sa dozviete ako prvý

2018 © mobilonline.sk