Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

ZyXEL NSA325, HighSpeed 2 HDD Storage (2xSATA HDD, RAID1/0, JBOD, USB 3.0, Gbit LAN, BitTorrent, DLNA, Memeo Backup (NSA325-EU01F)


 

 

 

ZyXEL NSA325, HighSpeed 2 HDD Storage (2xSATA HDD, RAID1/0, JBOD, USB 3.0, Gbit LAN, BitTorrent, DLNA, Memeo Backup (NSA325-EU01F)
Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

ZyXEL 

Kód 7743
Part No. NSA325-EU01F 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Multimediálne servery radu NSA300 sú ideálne ako domáce centrálne úložiska rôznych typov dát – fotografií a video sekvencií z digitálnych fotoaparátov a kamier, audio súborov a HD filmov. Celá rodina môže súbory zdieľať a spúšťať bez obmedzenia. Spoločnosť ZyXEL dnes oznámila, že rozširuje tento rad multimediálnych serverov a na trh uvádza nový model NSA325, ktorý disponuje najmä vysokou rýchlosťou zápisu a čítania.. Štandardom je kompletne lokalizované WebGUI do češtiny a výborný pomer cena x výkon.

Okrem mnohých iných funkcií prichádza model NSA325 s funkciou zMedia s podporou „mobilného cloudu“ – funkcie zvlášť zacielenej na užívateľov, ktorí sú stále v pohybe. Vďaka mobilnej aplikácii je možné vykonávať konfiguráciu, prehrávanie a sťahovanie súborov jednoducho z obrazovky mobilného zariadenia. Súčasťou mobilného cloudu pre NSA325 je aj služba Dropbox pre zálohovanie súborov alebo odosielanie torrentových súborov priamo z mobilných zariadení (inteligentné telefóny a tablety), nech už ste kdekoľvek. So serverom NSA325 tak získate svoj vlastný mobilný cloud.

NSA325 ponúka možnosť inštalácie dvoch až 3 TB diskov a disponuje procesorom s taktovacou frekvenciou 1,6 GHz a dokáže nie len streamovať HD video pre samostatné prehrávanie, ale zvládne aj niekoľko dátových tokov súčasne a to až rýchlosťou 65 MB/s, čo z neho robí jeden z najrýchlejších multimediálnych serverov na trhu. HD kvalita zostane zachovaná, aj keď je v danom okamihu aktívnych niekoľko streamov. Funkcia zPilot? dokáže sama roztriediť súbory podľa typu – po inštalácii utility sa prichádzajúce súbory samé roztriedia do jednotlivých priečinkov.

Spoločnosť ZyXEL kladie veľký dôraz na ekologické funkcie svojich výrobkov – a rad NSA300 nie je žiadnou výnimkou. Vďaka funkcii „Wake-on-LAN“ je možné zapnúť server na diaľku odkiaľkoľvek, aj keď bol do vtedy vypnutý. Podpora „hibernácie pevného disku“ šetrí energiu prepnutím disku do úsporného režimu, ak po určitú dobu nepracoval. Plánovacie funkcie slúžia na nastavenie časového rozvrhu – zariadenia radu NSA300 sa môžu zapínať a vypínať automaticky podľa potreby.

Rad ZyXEL NSA300 je vo svojej triede perfektným riešením pre digitálny domov – je to skvelé zariadenie pre všetkých, ktorí si chcú užiť multimediálny obsah v pohodlí svojho domova. Krátke video, ktoré vám predstaví NSA325, nájdete na http://youtu.be/fCcRARDaO8o.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 


Diamanty slovenského biznisuSHOP ROKU 2017


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky