Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Samsung I9300 Galaxy S3 Pebble Blue + darček ku objednávke


 

 

 

Samsung I9300 Galaxy S3 Pebble Blue + darček ku objednávke
 
 


 
 
 

 

 

Výrobca

Samsung 

Kód 20748
Part No. 
 
  
 
 

  •  
 

Príslušenstvo


 

 
 

Súvisiace produkty


 

asdasdasdasdasdasdasd

 

8.33  EUR   bez DPH

 

9.99 €  s DPH
 

 
 
  
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Oficiálna Slovenská distribúcia
Jazyková lokalizácia Menu je v slovenčine a iných jazykoch
Mobilné telefóny niesú blokované, a je možné v nich používať všetky karty operátorou O2, Orange, Telekom
Na každý mobilný telefón sa vztahuje plnohodnotná záruka 24 mesiacov ( v rámci reklamačného poriadku )


Jazyková lokalizácia Menu je Telefón Samsung GALAXY S III nás jednoducho dostal. Prináša rôzne užitočné funkcie, ako je napríklad zabránenie vypnutiu displeja, keď sa naň používateľ pozerá, alebo prehľad o priateľoch a blízkych. Tento telefón je navrhnutý pre ľudí. Je viac než len inteligentný a vaše potreby splní tak, že bude myslieť a konať presne ako vy.


Rozmery / Hmotnosť 136,6 x 70,6 x 8,6 mm / 133 g
Veľkosť displeju : 4,8" / 720 x 1280 / 16 mil.
Dotyková obrazovka : Áno
Fotoaparát : 8 Mpx
Batéria: Výdrž batérie do 21,6 h hovoru / 590 h pohotovosti
Nabíjačka : Áno
Hudba : MP3 Áno
FM rádio : Áno
Správy: E-mail Áno
Ostatné: Operačný systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Pamäť telefónu: 16 GB, 1GB RAM ,
Podpora pamäťových kariet : Áno


Greatness
Telefón Samsung GALAXY S III je príjemný na dotyk aj na pohľad. Jednoduchá elegancia inšpirovaná prírodou. S maximálnym výkonom procesora a bezproblémovým používaním.

Intelligence
Nové funkcie, ktoré sa jednoducho používajú, no sú výnimočne výkonné.
S Voice
Prečo by váš telefón nemohol na vás reagovať? Povedzte mu, aby sa prebudil! Ešte lepšie, telefónu GALAXY S III môžete povedať, aby na pár minút vypol budík a nechal vás ešte chvíľu si pospať. Prijímajte (alebo odmietajte) hovory, zvyšujte (alebo znižujte) hlasitosť hudby, a dokonca povedzte fotoaparátu, kedy má nasnímať záber.

Social tag
Sledovať, čo robia vaši priatelia a blízki, teraz môžete ešte jednoduchšie. Funkcia sociálnych značiek vám umožňuje prepojiť tváre vo vašom fotoalbume s multimediálnymi kanálmi daných osôb v sociálnych sieťach. Po nastavení značky vám stačí pozrieť sa na ich fotografie a zobrazí sa ich aktuálny stav.

Direct call
Telefón Samsung GALAXY S III dokonca rozpozná, keď sa chcete rozprávať. Keď niekomu píšete správu a rozhodnete sa, že mu namiesto toho zavoláte, stačí, ak si priložíte telefón k uchu a funkcia Direct Call automaticky vytočí číslo danej osoby. Už sa nemusíte prehrabávať v záznamoch hovorov ani v kontaktoch. Nechajte prácu na telefón GALAXY S III.

Smart stay
Vďaka inovatívnej funkcii Smart Stay dokáže telefón GALAXY S III automaticky rozpoznať, keď sa naň pozeráte, či už pri čítaní elektronickej knihy alebo prehľadávaní webu. Fotoaparát na prednej strane vám hľadí hlboko očí a necháva displej rozsvietený, aby ste mohli nerušene pokračovať v čítaní či sledovaní. Aký skvelý nápad.

Smart alert
Nebolo by skvelé, keby vám telefón po tom, čo ho vezmete do ruky, oznámil, čo sa udialo, odkedy ste odišli? Telefón Samsung GALAXY S III vie, že ste sa vrátili, a nakrátko zavibruje, aby vás informoval o zmeškaných hovoroch či nových správach. No nie je to úžasné?

Sharing
Zostaňte v kontakte, zdieľajte obsah a vychutnávajte si život.

S Beam
Zdieľanie obsahu s priateľmi, ktorí sa nachádzajú vo vašej blízkosti, by malo byť jednoduché, rýchle a dokonca zábavné. Funkcia S Beam vám umožňuje okamžite sa pripojiť a prenášať dokumenty, kontakty, obrázky, hudbu, videá či akýkoľvek iný obsah. Stačí, ak telefóny k sebe priložíte zadnou stranou, spojíte ich, vymeníte si obsah a vychutnáte si ho.

AllShare Play
Zoznámte sa s ďalším spôsobom zdieľania obsahu na rôznych zariadeniach. Volá sa AllShare Play a umožňuje vám spolupracovať prostredníctvom úžasných technológií DLNA a Wi-Fi Direct. Táto funkcia vám poskytuje vzdialený prístup k dokumentom a multimediálnym súborom, keď pracujete na inej obrazovke niekde inde.

Buddy photo share
Správa a zdieľanie vašich fotografií už nemôžu byť jednoduchšie. Telefón rozpoznáva tváre a automaticky ich prepája použitím vašich skupinových profilov. Okamžité zdieľanie obsahu so všetkými je teraz vzdialené na jediný dotyk.

AllShare Cast
Nebolo by skvelé, keby ste obsah na displeji telefónu mohli bezdrôtovo zobraziť na veľkej obrazovke? Teraz môžete. Umožňuje vám to funkcia AllShare Cast, ktorá je ideálna pre hráčov. Keď sa hra, ktorú hráte, zobrazí na obrazovke, môžete ju dokonca ovládať pomocou tlačidiel na telefóne a gest. Žiadne káble, žiadne problémy.


Greatness
Telefón Samsung GALAXY S III je príjemný na dotyk aj na pohľad. Jednoduchá elegancia inšpirovaná prírodou. S maximálnym výkonom procesora a bezproblémovým používaním.

Design
Či už je to horizont oceánu alebo majestátny severský les, jedna vec je jasná na prvý pohľad: v prírode nenájdete žiadne rovné čiary. Minimalistický a organický dizajn telefónu GALAXY S III tvoria hladké a nelineárne línie. Vzhľad tohto telefónu je zameraný na ľudí a poskytuje ergonomické a pohodlné zážitky s vyššou úrovňou použiteľnosti. Jeho telo, ktoré sa pohodlne drží, jemné krivky a platinová organická konštrukcia pôsobia veľmi prirodzene.

Pop up play
Vykonávanie viacerých činností naraz je na 4,8-palcovom displeji HD Super AMOLED telefónu GALAXY S III jednoduché a zábavné. Vďaka funkcii Pop Up Play a výkonnému štvorjadrovému procesoru môžete sledovať video s vysokým rozlíšením v samostatnom okne a zároveň odosielať e-mail či písať textovú správu. Upravte veľkosť videa, presuňte ho na displeji tam, kde ho chcete mať, a rozprávajte sa s priateľmi či prehľadávajte web. Už vám naozaj nič neujde.

4.8 HD Super AMOLED
Presne takto si predstavujeme význam spojenia „uvidieť realitu“. 4,8 palca displeja s vysokým rozlíšením a živých zážitkov pri sledovaní. Vďaka verným farbám a extrémne rýchlej odozve je prehrávanie videí vo vysokom rozlíšení neskutočne ostré. Displej je tiež neuveriteľne energeticky úsporný a úžasne tenký.

Best photo
Telefón Samsung GALAXY S III vie, kedy vyzeráte najlepšie, takže vám už nikdy neujde žiadny úsmev a vaše fotografie nebudú plné ľudí, ktorí práve žmurkli. Automaticky vytvára 8 sekvenčných záberov, vďaka čomu si z celej dávky fotografií môžete vybrať tú najlepšiu.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

Telefón:0911 696 161

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky