Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Samsung adaptéry 30pin->USB HOST (F) pre Galaxy TAB/TAB 2, čierny (EPL-1PL0BEGSTD)


 

 

 

Samsung adaptéry 30pin->USB HOST (F) pre Galaxy TAB/TAB 2, čierny (EPL-1PL0BEGSTD)
Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

Samsung 

Kód 24117
Part No. EPL-1PL0BEGSTD 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Samsung adaptér EPL-1PL0, 30pin-> USB HOST (F) pre Galaxy Tab 10.1/8.9/7.7/7.0 Plus (P75x0/73x0/P6800/P6200), Galaxy Tab 2 (P31x0/P51x0), Samsung Galaxy NOTE 10.1 (N8000/N8010), čierna farba.

Adaptér 30pin -> USB HOST (samica) pre Galaxy Tab:
Toto vreckové zariadenie umožní Vášmu tabletu Samsung Galaxy Tab™, aby sa správal ako hostiteľské zariadenie USB (USB Host), takže k nemu je možné pripojiť kompatibilné periférne USB zariadenie (príslušenstvo), ako klávesnice, myši, USB disky a ďalšie. Adaptér rozširuje schopnosti Vášho tabletu, poskytujúce riešenie pre pohodlné pripojenie externého úložiska dát alebo pre zdieľanie Vašich obľúbených multimediálnych súborov s Vaším tabletom. Pripojte USB myš alebo klávesnicu a vylepšite tým efektivitu práce v kancelárii alebo doma. Pripojte USB pamäťovú tyčinku alebo USB kábel kompatibilného zariadenia k USB portu adaptéru a potom pripojte adaptér k Vášmu tabletu.


Poznámka: Tento adaptér slúži k pripojeniu USB periférii - nie je určený k pripojeniu tabletu k PC. Môžete však dokúpiť dátový a dobíjací USB kábel SAMSUNG ECC1DP0UBECSTD, ktorý umožní pripojiť Vaše zariadenie SAMSUNG Galaxy Tab s kompatibilným hostiteľským počítačom, takže tablet môže fungovať ako externý modem alebo synchronizovať Vaše dáta, prípadne sa súčasne nabíjať (zariadenie musí podporovať nabíjanie cez USB kábel).


 

Poradí Vám


  
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky