Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Revance CityStory Black batoh 15,4" čierna/ strieborná (RBR001B)


 

 

 

Revance CityStory Black batoh 15,4" čierna/ strieborná (RBR001B)
Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

Revance 

Kód 10099
Part No. RBR001B 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

"Moderný štvorkomorový ruksak na 15.4"" notebook

Moderný špičkový štvorkomorový ruksak na notebook 15.4" zabezpečí pohodlie pre Vás aj Váš notebook. Vystužená tvarovaná chrbtová časť umožňuje pohyb vzduchu medzi batohom a chrbtom, čo zvyšuje kvalitu zážitku pri nosení. Zadný diel aj popruhy sú vyrobené z materiálu, ktorý aj v teplom počasí spríjemňuje nosenie. Najbližšie k chrbtu je zadná komora. V chránenom oddelení obsahuje neoprénové vrecko na bezpečné uloženie notebooku. Zadná komora obsahuje aj priehradku na dokumenty (veľkosť A4) a ďalšie praktické vrecká na uloženie potrebného vybavenia. Komoru s notebookom je možné otvoriť iba pokiaľ nemáte batoh na chrbte. Nemôže tak dôjsť k jeho nepovolenému vytiahnutiu na preplnených miestach, ako napr. v dopravnom prostriedku. Ďalšie dve komory batohu sú dostatočne priestranné na uloženie všetkého potrebného príslušenstva, je tu vrecko na MP3 prehrávač, na iPod a iPhone, spevnené vrecko na CD/DVD-médiá alebo CD prehrávač. Otvor na slúchadlá umožňuje prenášať zdroj zábavy vnútri ruksaku a počúvať produkciu aj počas chôdze, či behu.

Na regulovateľných popruhoch je umiestnený držiak PET fľaše. Klik - a fľašu už nemusíte držať v ruke. Je na dosah.
Popruhy a obvod hlavného predného vrecka sú obrúbené reflexnou linkou. Slúži ako pasívny bezpečnostný prvok za zhoršenej viditeľnosti - pri osvetlení reflektormi, alebo baterkou prudko odráža svetlo do diaľky.
Batoh má po stranách vrecká so zipsami. Vpredu sa nachádza štvrtá multifunkčná komora, ktorú využijete na prezuvky, na desiatu, prípadne na iný náklad stredných rozmerov, ktorý chcete mať ihneď poruke.
Praktickým doplnkom je pláštenka na batoh, ktorá ho ochráni pri prudkom daždi či počas sneženia. Uschovaná je v špeciálnom vrecku v spodnej časti batohu. Na tejto pláštenke sa nachádza aj reflexná linka pre zvýšenie bezpečnosti pri nosení tohto ruksaku.
Ruksak CityStory je to správne riešenie pre ľudí, ktorí prežívajú svoj príbeh medzi ľuďmi veľkých aj malých miest.
Vyrába sa v troch moderných farebných verziách: čierno/strieborný, čierno/modrý a čierno/oranžový.

Vybavenie:

Štýlový ruksak s priestrannými vreckami, ortopedicky tvarovaná chrbtová časť, pohodlné nastaviteľné popruhy vyrobené z priedušného materiálu zabraňujúcemu spareniu sa pod nimi, hlavný oddiel ukrytý pod popruhmi, osobitné neoprénové vrecko na notebook integrované v hlavnom oddiele, hlavná priehradka na dokumenty, hlavná priehradka na menšie príslušenstvo, priehradka na prezuvky, organizovaná vnútorná časť pre prehľadné uloženie telefónu, písacích potrieb, vizitiek, MP3 prehrávača a i., postranné vrecká na fľaše, multimediálne vrecko s otvorom na slúchadlá k telefónu, MP3 prehrávaču alebo iPodu, nepremokavý odolný materiál, lemovanie reflexnou linkou pre bezpečnosť za šera aj tmy,  rukoväť pre zavesenie batohu alebo pre držanie v ruke, pláštenka na batoh s reflexnou linkou chrániaca pri výkyvoch počasia"


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

Vážení zákazníci, z technických dôvodov bude dnes 26.9.2017 predajňa vo Veľkom Krtíši zatvorená. Za pochopenie ďakujeme. 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky