Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360, PC (RZ06-00470100-R3G1)


 

 

 

Razer Onza Professional Gaming Controller for Xbox 360, PC (RZ06-00470100-R3G1)
Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

Razer 

Kód 8592
Part No. RZ06-00470100-R3G1 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Vytvorený s cieľom zlepšiť herný zážitok je ovládač Razer Onza navrhnutý s jedinečnými funkciami, vrátane dvoch ďalších tlačidiel, ktoré prinášajú prvok prispôsobenia do Xbox 360 ovládača. Umiestnením dvoch multifunkčných tlačidiel (MFB) na dosah končekov prstov, umožňuje Razer Onza individuálne prispôsobiť ovládač.

Vylepšený D-pad, Hyperesponse technológia akčných tlačidiel a PC kompatibilita robia z ovládača Razer Onza voľbu pre všetkých hráčov. S 5 m super dlhým ľahkým káblom a USB konektorom je ovládač Razer Onza vytvorený pre hru bez lagov i v tých najakčnejších momentoch.

Dve dodatočné tlačidlá umiestnené nad spúšťovými tlačidlami na oboch stranách ovládača Razer Onza približujú príkazy, ktoré považujete za najdôležitejšie, na dosah končekov prstov. Či už je to jedno z akčných tlačidiel (A, B, X, Y), analógové páčky, ďalšie tlačidlá, alebo tlačidlá Back, alebo Štart, tieto multifunkčné tlačidlá (MFB) Vám umožnia zadávať kritické príkazy z najpohodlnejšieho miesta na ovládači Razer Onza.

Osobitná pozornosť bola venovaná dizajnu D-Pad-u ovládača Razer Onza. S dokonalou rovnováhou a vyladením sily na potrebnej stlačenie, sa ovládač Razer Onza môže pochváliť D-Pad-om, ktorý zvyšuje presnosť a kontrolu. Keď príde na rýchlu hru založenú na ovládaní D-Pad-om, Vy budete na vrchole.

Legendárna Razer Hyperesponse technológia Vám umožní ovládať tlačidlá rýchlejšie a strieľať a iniciovať kombá okamžite, pričom Vám prináša upokojujúcu hmatovú spätnú väzbu. Tlačidlá ovládača Razer Onza sú navrhnuté s kratšími vzdialenosťami stlačenia a minimálnymi reakčnými časmi pre zvýšenie Vašej rýchlosti ovládania, aby ste sa udržali pred konkurenciou.

2 multifunkčné tlačidlá (MFB)
4 Hyperesponse akčné tlačidlá
Presný D-Pad
Texturovaný povrch
USB konektor
5 m ľahký kábel

Kompatibilita: Xbox 360, PC


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky