Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

NIKON D7000 Body (telo)


 

 

 

NIKON D7000 Body (telo)
 

 

  • NIKON D7000 Body (telo)
  • NIKON D7000 Body (telo)

 
 
 

Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

NIKON 

Kód 10873
Part No. telo 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Digitálna zrkadlovka Nikon D7000

- Obrazový snímač CMOS formátu DX s 16,2 miliónov pixelov pre živé zábery s výraznými farbami, nízkou úrovňou šumu a jemnou tonálnou gradáciou.
- Vysoká citlivosť ku pôsobeniu svetla (ISO 100-6400) s možnosťou manuálneho rozšírenia až na hodnotu ISO 25 600 s využitím nastavenia Hi2. Umožňuje používať krátke časy závierky a získavať snímky s vysokou úrovňou detailov a minimálnym šumom pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov a pri fotografovaní pri nízkej hladiny osvetlenia. K dispozícii je aj automatická regulácia citlivosti ISO.
- Obvod pre spracovanie obrazu EXPEED 2: optimalizácia všetkých funkcií fotoaparátu pre dosiahnutie vynikajúcej výkonnosti a maximálnej kvality obrazu pri nižšej spotrebe energie.
- Odolná konštrukcia: s pevným a pritom ľahkým horným a zadným krytom z horčíkovej zliatiny a tesneniami škár chrániacimi fotoaparát pred vnikaním prachu a vlhkosti.
- Hľadáčik zobrazujúci 100% obrazového poľa a zväčšujúci 0,94× pre presné určenie výrezu snímok.
- Odolná uzávierka testovaná na 150 000 pracovných cyklov. Záruka presného časovania a výnimočnej spoľahlivosti až do najkratšieho času 1 / 8000 s; synchronizačný čas pre prácu s bleskom 1 / 250 s.
- Dva sloty pre pamäťové karty SD: vyššia všestrannosť pri fotografovaní. Druhý slot je možné použiť po zaplnení prvého, alebo možno na jeden slot ukladať statické snímky a na druhý videosekvencie. SDXC kompatibilné.
- 39 bodový autofokus poskytujúci mimoriadne ostré snímky a využívajúce uprostred obrazového poľa deväť krížových snímačov. Ponúka presné a rýchle automatické zaostrovanie v kľúčových častiach obrazového poľa. Štyri režimy činnosti zaostrovacích polí vrátane režimu 3D sledovania objektu poskytujúca ostré výsledky bez ohľadu na to, či sa fotografovaný objekt nachádza mimo stredu obrazu a / alebo sa rýchlo alebo úplne nepredvídateľne pohybuje.
- 2016 pixelový RGB snímač pre vysoko presné meranie expozície a činnosť systému detekcie scény optimalizujúci expozíciu, automatické zaostrovanie a vyváženie bielej farby tesne pred spustením závierky pre získanie ostrých snímok.
- Sériové snímanie frekvenciou 6 obr/s: zachytenie rýchlych akcií frekvenciou 6 obr/s.
- Rýchla reakcia: prakticky okamžité spustenie a oneskorenie uzávierky cca 0,052 s.
- D-Movie - videoklipy v rozlíšení Full HD (1920 × 1080): Okamžitý záznam prekrásnych videosekvencií vo vysokom rozlíšení (HD) po stlačení určeného tlačidla. Zaostrovací režim AF-F udržujúci zaostrenie na všetky objekty počas snímania a podpora použitia externého mikrofónu pre záznam kvalitného stereofónneho zvuku. Jednoduché editačné funkcie umožňujúce úpravy snímok vo fotoaparáte.
- Rozmerný 7,5 cm (3 ") LCD monitor s 920 000 pixelmi, vysokým rozlíšením a tvrdeným krycím sklom pre ľahkú kontrolu základných informácií o fotoaparáte a potešenie pri prezeraní a úpravách uložených snímok a videosekvencií. 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky