Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

NIKON D3100 + 18-55 AF-S DX VR, 14,2 Mpix, 3" LCD


 

 

 

NIKON D3100 + 18-55 AF-S DX VR, 14,2 Mpix, 3" LCD
 

 

  • NIKON D3100 + 18-55 AF-S DX VR, 14,2 Mpix, 3" LCD

 
 
 

Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

NIKON 

Kód 10885
Part No. VBA280K001 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Digitálna zrkadlovka Nikon D3100 + objektív 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S VR DX NIKKOR

Digitálna zrkadlovka Nikon D3100

- Obrazový snímač CMOS formátu DX s 14,2 miliónov pixelov pre živé zábery s výraznými farbami, nízkou úrovňou šumu a jemnou tonálnou gradáciou.
- Systém spracovania obrazu EXPEED 2 pre zdokonalený záznam videosekvencií, vysokú citlivosť a maximálnu kvalitu obrazu.
- Vysoká citlivosť ISO (100-3200) - s možnosťou rozšírenia až na hodnotu 12 800: možnosť automatickej regulácie citlivosti Auto ISO a manuálneho zvýšenia citlivosti až na hodnotu ISO 12 800 za pomoci nastavenia Hi2. Možno tak použiť kratšie časy uzávierky a výrazne znížiť riziko rozmazania snímok pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov a pri fotografovaní pri nízkej hladine osvetlenia.
- Režim sprievodca: rýchlo a ľahko použiteľný asistenčný režim. Sprievodca sa vás opýta, aký snímok chcete zaobstarať, a automaticky upraví nastavenia fotoaparátu pre dosiahnutie najlepšieho možného výsledku. Na monitore sa zobrazujú usmerňovacie obrázky, ktoré ukazujú, čo sa stane s vašimi snímky po aplikácii odporúčaných nastavení.
- Menu v českom jazyku
- Videoklipy D-Movie - v rozlíšení Full HD (1920 × 1080): záznam prekrásnych ozvučených videosekvencií vo vysokom rozlíšení (HD). Veľký obrazový snímač fotoaparátu a vysoká citlivosť ISO spoločne ponúkajú výnimočnú kvalitu obrazu. Za pomoci objektívov NIKKOR možno dosiahnuť filmové efekty a priamo vo fotoaparáte je možné vykonávať jednoduchú editáciu urobených klipov mazaním záberov alebo ukladaním zvolených snímok vo forme statických snímok.
- Živý náhľad s automatickou voľbou motívových programov: možnosť ľahko určovať výrez snímok za pomoci LCD monitora. Automatická voľba motívových programov vyberá najvhodnejší motívový program na základe analýzy scény a fotografovaného objektu a zaostrovací režim Nepretržité zaostrovanie (AF-F) udržiava fotografovaný objekt správne zaostrený aj bez nutnosti stlačenia tlačidla spúšte.
- Rozmerný 7,5 cm (3 ") LCD monitor s vysokým rozlíšením uľahčuje kontrolu základných informácií o fotoaparáte a poteší pri prezeraní a úpravách uložených snímok a videosekvencií.
- Mimoriadne ostrý 11bodový AF systém pre rýchle a presné automatické zaostrovanie v kľúčových oblastiach obrazového poľa. Štyri režimy činnosti zaostrovacích polí vrátane režimu 3D-tracking AF poskytujú ostré výsledky bez ohľadu na to, či sa fotografovaný objekt nachádza mimo stredu obrazu a / alebo sa rýchlo alebo úplne nepredvídateľne pohybuje.
- Funkcia Active D-Lighting automaticky zachováva detaily vo svetlách a tieňoch pre získanie úchvatných snímok s prirodzeným kontrastom.
- Predvoľby Picture Control umožňujú užívateľsky prispôsobiť vzhľad a pôsobenie výsledných snímok ešte pred ich obstaraním. K dispozícii je šesť pevných predvolieb pre optimalizáciu snímok: Štandardné, Živé, Neutrálne, Monochromatické, Portrét a Krajina.
- Rozsiahle menu Retušovania pre možnosť úprav a vylepšovania snímok priamo vo fotoaparáte. K dispozícii sú techniky ako Korekcia červených očí a Rýchle vylepšenie, rovnako tak ako Filtrové efekty.
- Zabudovaný duálny systém redukcie prachu: Jednotka čistenia obrazového snímača a systém kontroly toku vzduchu v zrkadlovom boxe fotoaparátu udržujú prach mimo obrazového snímaču a zaručujú tak čisté snímky bez škvŕn.
- Ľahké telo a vynikajúca ergonómia: bezpečný grip umožňujúci komfortné držanie fotoaparátu. Jednoduchosť ovládania posilňujú aj samostatné ovládacie prvky pre často používané funkcie, ako sú živý náhľad, D-Movie a voľba snímacích režimov.

Objektív 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S VR DX NIKKOR

- Populárne rozmädzie zoomu pokrýva 18 až 55 mm (ekvivalent 35 mm: 27-82.5mm), dokonalý pre akúkoľvek situáciu, od každodenných snímok až po dych vyrážajúce snímky krajiny.
- Systém redukcie vibrácií (VR) umožňuje ešte flexibilnejšie fotografovanie z ruky a dovoľuje vám fotografovať až o 3 stupne času uzávierky pomalšie.
- Výnimočný vysoký optický výkon: konštruovaný špeciálne pre použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon DX.
- Asférické optické členy minimalizujú sférickú aberáciu, astigmatizmus a iné formy skreslenia a zaisťujú vysoké rozlíšenie a kontrast.
- Výnimočný ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) pre rýchle, presné a hlavne tiché zaostrovanie.
- Vynikajúci pomer ceny a výkonu.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 


Diamanty slovenského biznisu


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky