Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Logitech® Rechargeable Speaker S715i iPod/iPhone (984-000135)


 

 

 

Logitech® Rechargeable Speaker S715i iPod/iPhone (984-000135)
Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

LOGITECH 

Kód 11069
Part No. 984-000135 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Nabíjací reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i sprostredkováva dokonalý zvuk pre prehrávanie hudby zo zariadenia iPod alebo iPhone s výdržou batérie 8 hodín.
Logitech ® Rechargeable Speaker S715i, čo je prenosný reproduktor s dokovacou stanicou pre iPod a iPhone. Reproduktor sprostredkováva dokonalý zvuk a môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou. Vynikajúca kvalita zvuku je zaistená pomocou ôsmich reproduktorov.
Svoju obľúbenú hudbu teda môžete počúvať kedykoľvek, zatiaľ čo vďaka nabíjacej batérii si reproduktor môžete vziať so sebou v podstate kamkoľvek.
Vďaka ôsmim reproduktorom vám Logitech Rechargeable Speaker S715i sprostredkuje dokonalý počúvanie s čistými a jasnými tónmi.
Systém S715i má dva trojpalcové laserové neodymiové reproduktory pre bohatý prenos v strednom pásme, dva polpalcové neodymiové výškové reproduktory sprostredkujúci jasné vysoké tóny a štyri dvojpalcové pasívne žiariče pre hlboké basy.
Výsledkom teda je, že z kompaktného reproduktorového systému pre zariadenie iPod vychádza plný, bohatý a vyvážený zvuk.
Reproduktor si teda môžete vziať kamkoľvek so sebou a nemusíte myslieť na to, že je potrebné brať si k tomu ešte náhradné batérie. Vďaka zabudovanej nabíjacej batérii môžete hudbu počúvať až osem hodín, bez toho aby ste reproduktor museli pripájať k sieti (aktuálna výdrž batérie sa mení v závislosti na používaní, nastavenia prístroja a okolitých podmienkach).

Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i sa dodáva s bezdrôtovým diaľkovým ovládačom s funkciami pre zapnutie a vypnutie, nastavenie hlasitosti, prehrávanie, pauzu, náhodný výber skladieb, preskočenie skladby alebo jej opakovanie.
Diaľkový ovládač je možné používať až do vzdialenosti 10 metrov.Pre väčšie pohodlie si môžete reproduktor s dokovacím zariadením uložiť do cestovnej tašky, ktorá je súčasťou balenia, av ktorej je miesto aj pre sieťový adaptér a diaľkový ovládač.
Môžete si teda byť istí, že reproduktor Logitech S715i bude s vaším iPodom alebo iPhonom dobre spolupracovať, pretože má certifikát "Vyrobené pre iPod" a "Pracuje s programami iPhone".
Okrem toho je dokovacie zariadenie vďaka svojmu novému dizajnu kompatibilné s akýmkoľvek zariadením iPhone alebo iPod obsahujúcim univerzálny dokovací konektor. Nie je teda už potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo.Obsah balenia:
• Logitech ® Rechargeable Speaker S715i
• Univerzálny napájací adaptér
• Cestovné puzdro
• IR diaľkový ovládač
• Užívateľská dokumentácia


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky