Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Garmin FORERUNNER 410 HR


 

 

 

Garmin FORERUNNER 410 HR
Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

Garmin 

Kód 7934
Part No. 010-00658-41 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Novinka v ponuke športových hodiniek s GPS. Ak ste pripravený na zdolávanie náročnejších tréningových cieľov, Forerunner 410 HR Vám poslúži ako dokonalý partner. Vzhľad a funkcie sú identické s modelom Forerunner 410 , navyše balenie obsahuje prémiový pulzomer - bezdrôtový hrudný pás.


Pulzomer

Štandardom výbavy je prémiový pulzomer HRM, ktorý zabezpečí spoľahlivé meranie srdcovej aktivity. Na základe údajov zo snímaču pulzu dokáže Forerunner 410 vypočítať spotrebu kalórií. Táto technológia bola integrovaná v spolupráci so spoločnosťou FirstBeat.

Hlavné prednosti

Hlavné funkcie zostávajú pripravené pre použitie počas športových aktivít jednoduchou aktiváciou. Forerunner 410 presne monitoruje pulz/zóny pulzu/rýchlosť/vzdialenosť/polohu/nadmorskú výšku a vyplývajúce hodnoty na základe príjmu GPS signálu. Z dostupnej ponuky voliteľného príslušenstva je možné k 410-ke pripojiť snímač pre rýchlosť/kadenciu na bicykli GSC 10 a snímač pohybu FOOTPOD.

Ovládanie dotykom

Revolučný ovládací prvok - patentovaná dotyková obruč umiestnená na obvode displeja, ktorá plní funkciu používateľského rozhrania. Ovládanie a navigácia v menu prístroja je oveľa jednoduchšie a s kombináciou dvoch funkčných tlačidiel na pravej strane hodiniek poskytuje dokonalý komfort pri tréningu. Jednoduchým dotykom, pridržaním alebo pohybom po obvode objímky má užívateľ prístup ku všetkým funkciám prístroja - štart nového tréningu, prístup k histórií tréningov alebo spustenie tréningu s funkciou virtuálny partner a pod. SAMOZREJMOSŤOU JE OVLÁDACIE MENU V SLOVENČINE!

Virtuálny partner

Funkcia Virtual Partner® pre porovnanie vlastných alebo zdieľaných výkonov od iných užívateľov na ľubovoľných úsekoch pre dokonalý tréning. Virtual Partner je jedinečný nástroj navrhnutý tak aby pomáhal dosiahnuť vytýčené ciele. Samozrejmosťou je zablokovanie ovládania počas tréningu / použitia jednoduchou kombináciou funkčných kláves. Dodatočnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov v prostredí PC umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie prístroja s počítačom prostredníctvom bezdrôtového prepojenia a použitej technológie ANT™

Bezdrôtová komunikácia s PC

Transfer získaných dát sa uskutočňuje automaticky po priblížení prístroja do dosahu snímača - (USB stick) pripojeného k PC. Bez zbytočného prepájania pomocou káblov alebo iných typov prepojení. Analýzy sú dostupné cez web rozhranie aplikácie Garmin Connect s možnosťami zdieľat údaje aj v sociálnych sieťach.

Tréningové dáta sú okamžite pripravené pre vyhodnotenie, hĺbkovú analýzu a následnú editáciu pre komplexnú prípravu tréningových plánov. Dátový prenos je zabezpečený obojsmerne, teda aj z počítača do prístroja pre odosielanie pripravených tréningových plánov pre dosiahnutie vytýčených cieľov.

Bezdrôtová komunikácia so snímačmi

Bezdrôtová technológia ANT+Sport poskytuje užívateľom spoľahlivé komunikačné rozhranie na rádiovej frekvencií, ktorá zabezpečuje komunikáciu len so spárovaným príslušenstvom. Komunikačné rozhranie ďalej slúži na zdieľanie a prenos získaných dát medzi užívateľmi Forerunner 405 / 410, jednoduchým odoslaním z prístroja do prístroja.

Použitie Forerunner 410

Prístroje zo série Forerunner 410 sú univerzálne hodinky pre použitie pri behu, cyklistike, lyžovaní, duatlone, triatlone, veslovaní či iných aktivitách ako napríklad pri hraní golfu. Svoje uplatnenie si nájdu u profesionálnych ako aj rekreačných športovcov a vďaka výbave a vlastnostiam sú vhodné pre denné nosenie.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 


Diamanty slovenského biznisu


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky