Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Garmin FORERUNNER 310 XT HR (010-00741-01)


 

 

 

Garmin FORERUNNER 310 XT HR (010-00741-01)
Skryto EOL
 


 
 
 

 

 

Výrobca

Garmin 

Kód 7941
Part No. 010-00741-01 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Forerunner 310 XT HR je novinkou v ponuke multišportových GPS od spoločnosti Garmin. Vznikol vývojom úspešného modelu Forerunner 305 - ponechaním funkcií, ktoré ľudia milovali a pridaním nových, ktoré si používatelia vyžiadali. Plná vodotesnosť, 20-hodinová výdrž batérie a vysoký štandard prevedenia pre pohodlné nosenie, vrátane novej generácie pulzmetra HRM premium sú základné vylepšenia Forerunner 310 XT HR. Vďaka tejto výbave prináša GPS technológiu aj pre ďalšie športy.

Hlavné prednosti

Forerunner 310 XT HR je vybavený vysokocitlivým GPS príjimačom, vďaka ktorému poskytuje presné merianie údajov o rýchlosti, vzdialenosti, čase, výške/profile a ďalších veličinách. Využitie športových hodiniek s GPS má teda význam nielen pri klasických športových disciplínach (beh, cyklistika) ale aj pri aktivitách, kde je inak meranie údajov obtiažne alebo nemožné. Medzi takéto športy môžeme zaradiť triathlon, in-line korčulovanie, lyžovanie, kanoistika, windsufing a mnoho iných. Forerunner 310 XT HR je vodeodolný, čo zabezpečuje možnosť jeho použitia v bazéne alebo v jazere či rieke pri plávaní. Výhodou zariadenia je možnosť kategorizovať multišportové aktivity počas jedného tréningu či zaznamenávať čas presunu počas priebehu tréningu, čo umožňuje sledovať a analyzovať vlastný výkon od štartu až do cieľa.

Pripojenie voliteľných snímačov

Štandardom výbavy je celkom nový pulzmeter HRM premium . Tento bezdrôtový hrudný pás (pulzmeter) HRM zabezpečí spoľahlivé meranie srdcovej aktivity. Snímač rýchlosti/kadencie GSC 10 a snímač pohybu FOOTPOD zabezpečia monitorovanie rýchlosti a vzdialenosti aj bez príjmu GPS signálu (napríklad pri halovom tréningu behu, prípadne na stacionárnom bicykli). Po rozšírení o dostupné snímače pre pohyb (FOOTPOD) alebo snímač rýchlosti / kadencie (GSC 10) poskytuje prístroj maximum pre svojho užívateľa aj pri vypnutom GPS prijímači.


Používateľské rozhranie

Intuitívne tlačidlá umiestnené okolo veľkého, jasného displeja poskytujú ideálny prehľad o nameraných dátach bez jeho zbytočného zakrývania pri ovládaní hodiniek. Dokonca ani v najhlučnejšej športovej hale nepremeškáte dosiahnutie svojich vytýčených cieľov. Forerunner 310XT Vám zvukovým signálom a/alebo vibráciou oznámi dosiahnutie stanoveného cieľa. Samozrejmosťou je ovládacie menu v slovenčine!

Virtuálny partner a komunikácia s PC

Funkcia Virtual Partner® pre porovnanie vlastných alebo zdieľaných výkonov od iných používateľov na ľubovoľných úsekoch pre dokonalý tréning. Virtual Partner je jedinečný nástroj navrhnutý tak, aby pomáhal dosiahnuť vytýčené ciele. Dodatočnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov v prostredí PC umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie prístroja s počítačom prostredníctvom bezdrôtového prepojenia a použitej technológie ANT™ a priloženého USB ANT konektoru. Pre vyhodnocovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu Garmin Connect pre rozšírenú analýzu a zobrazenie v prostredí internetu. Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát.

Základná navigácia

Integrovaný GPS prijímač umožnuje okrem merania spomenutých údajov aj základné využitie pre navigáciu. Vďaka dostupnej výbave umožňuje označovať trasové body (waypoints), navigáciu na štart alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body spolu s označením a ikonou.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky