Produkt je vyradený!

 
 
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

info@mobilonline.sk
 
 
 
 
 

 

Deeper Smart Fishfinder pre smartfóny a tablety


 

 

 

Deeper Smart Fishfinder pre smartfóny a tablety
-26% Zobraz
 
 


 
 
 

 

 

Výrobca

Deeper 

Kód 305617
Part No. 305617 
 
  
 
 

 

 

Objavte všatky ryby so sonarom s vysokou presnosťou a inteligentným zobrazovaním.

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

 

Objavte ryby so sonarom s vysokou presnosťou a inteligentným zobrazovaním

 

Deeper Fishfinder pre smartfóny a tablety je ľahké, kompaktné, okrúhle zariadenie, s kopou praktických senzorov ktoré vám pomôžu vidieť divy ktoré číhajú pod vodou. S vysoko presným sonarom, Deeper Fishfinder odhalí krásy a skryté hlbiny jazera alebo rieky a predstaví vám bohatý výpis telemetrie v ľahko porozumiteľnom formáte, vďaka čomu si budete môcť vybrať ideálne miesto na chytanie rýb.

 

Bezdrôtovo prenáša obrazy a dáta na váš smartfón alebo tablet

 

Deeper Fishfinder zobrazuje dáta na displeji vášho iOS alebo Android zariadenia pomocou bezplatnej aplikácie, ktoré vám prezradia informácie ktoré sú kritické pri určovaní najlepšieho možného miesta na rybárčenie. Vďaka nastaviteľnej miere podrobnosti, Deeper Fishfinder je ideálnym spoločníkom na vaše rybárske výlety, ktorý vám značne zvýši šancu vítazne sa vrátiť domov s kopou historiek o vašom úlovku dňa. S dosahom Bluetooth až 45 metrov máte možnosť umiestniť sonar dostatočne ďaleko bez toho aby ste prišli o všetky dôležité dáta.

 

Hlboké dvojité krytie sonarom až do 45 metrov

 

Nie s jedným, ale s dvoma sonarmi - Deeper Fishfinder môže skenovať až do hĺbky 40 metrov a pokryť široký okruh. Široký lúč zaznamenáva rozsiahlu oblasť hľadania, zatiaľ čo úzky senzor presne sníma aj najmenšie detaily, dokopy vám tak poskytnú detailný obraz pre precízne lovenie. Bezplatná aplikácia vám umožní zpresniť vaše skenovanie, regulovaním senzitivity sonaru sa zvýši množstvo vizuálnych detailov zobrazených na vašom displeji. Pripevnite sonar na vašu udicu alebo čln s pribalenými skrutkami, aby ste optimalizovali signál do jedného z troch bodov na Deeper Fishfinder.

 

Malá hmotnosť, tepelný senzor a pribalená cestovaná taška

 

Deeper Fishfinder je ľahkou prenosný a s hmostnoťou len 100g a priemerom len 65mm, je ľahší ako väčšina tradičných sonarových systémov čo mu umožňuje byť pripevnený aj na udicu. Deeper Fishfinder je taktiež vybavený tepelným senzorom ktorý detailne zaznamenáva teplotu vody a poskytuje náhľady a informácie ktoré vám zjednodušujú lovenie. V balení taktiež nájdete cestovnú tašku, ktorá vám uľahčí prenášanie senzoru.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

Telefón:0911 696 161

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 


Diamanty slovenského biznisu


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky