Aligator R12 eXtremo, Dual SIM, Čierny (AR12BB)


 

 
 
 

  •  
 

 

 

Zvýhodnené produkty k Vašej objednávke


 

 

Podmienená ponuka

Kábel MicroUSB 0,9m, čierny


 

vhodné pre telefóny s microUSB

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

4.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

4.49  EUR  s DPH
 

 
 
  
 
 

 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Obrnený telefón na dve SIM karty s klasickou tlačidlovú klávesnicou určený do veľmi náročných podmienok. Vodotesný, so schopnosťou plávať na hladine a nárazuvzdorný nástupca obľúbeného modelu R11 je ozajstný priateľ do nepohody, nevadí mu dážď, prach ani nárazy a otrasy. Ak používate telefón predovšetkým na volania a SMS, dávate prednosť skôr dlhej výdrži batérie a spoľahlivému ovládanie pred množstvom moderných aplikácií, je pre vás R12 tá najlepšia voľba.

Spoľahlivý prístroj, ktorý nesklame a vydrží naozaj drsné zaobchádzanie. R12 vydrží naozaj všetko v pracovnom i súkromnom živote: prach a piesok na stavbách, outdoorové športy, výkyvy teplôt, časté otrasy a pády pri športe, zmeny počasia aj pád do vody. Norma IP68 zaručuje bezproblémový chod i pri páde telefónu až z dvoch metrov a vodotesnosť. R12 je naviac skonštruovaný tak, že sa nepotopí a v prípade pádu do vody zostane plávať na hladine!

Kvalitný li-ion batéria zabezpečí výdrž v pohotovostnom režime až 10 dní. Pri pobyte v teréne alebo viacdenných výletoch tak nemusíte premýšľať, či telefón vydrží a kde zohnať elektrický prúd pre nabitie. Tlačidlová klávesnica reaguje na každé stlačenie bez ohľadu na mráz alebo mokrý displej. Prehľadná a pohodlná tlačidla sa dobre ovládajú aj v rukaviciach alebo za prudkého dažďa i len jednou rukou.

Pracovné a súkromné ??hovory hravo oddelíte vďaka podpore dvoch SIM kariet. R12 komunikuje v sieťach 800/900/1800 / 1900MHz, takže vám zaistí, že budete mať signál prí cestovanie v úplnej väčšine krajín celého světa.Telefonu nechýba vyhľadávanej funkcie ľ budík, kalkulačka i SIM toolkit či možnosť Handsfree použitia. Pripojením slúchadiel získate prehrávač MP3 skladieb alebo FM rádio. Zabudovaný fotoaparát 1,3 Mpx s interpoláciou zachytí fotografie z ciest alebo zdokumentuje postup prác.

Nový, agresívnejší a funkčný dizajn s pohodlným úchopom a tvarovanými tlačidlami podporuje tiež voľba farebného prevedenia. R12 je v ponuke v tradičnej čiernej verzii a tiež výrazné čierno-červenej, ktorá je viditeľná aj pod vodou. Pogumované telo a nízka váha 125 gramov umožňuje nosenie telefónu len tak vo vrecku alebo na šnúrke pri krku. Prestaňte sa báť o svoj telefón a začnite ho používať kdekoľvek a kedykoľvek. Prajeme príjemné zážitky.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Parametre


 

 
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 

 

Poslať info


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 


Diamanty slovenského biznisuSHOP ROKU 2017


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky