Aligator R12 eXtremo, Dual SIM, Čierny (AR12BB)


 

 
 
 

  •  
 

 

 

Zvýhodnené produkty k Vašej objednávke


 

Certifikovaný auto adaptér s 2 USB portmi je vhodným riešením pre vodičov, ktorí trávia v aute veľa času. Priložený Micro USB kábel umožní dobiť váš telefón počas jazdy s rýchlosťou nabíjania 2.4 A. Balenie Blisetr.

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

9.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

8.99  EUR  s DPH
 

 
 
 

Univerzálny stojan do auta s protišmykovou podložkou pre pevnejšie uchytenie vloženého telefónu. Jednoduchá inštalácia na čelné sklo automobilu. Automatické vysunutie čelustí po zatlačení tlačidla na zadnej strane držiaku. Rozteč čelustí: 50-95 mm.

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

9.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

8.99  EUR  s DPH
 

 
 
 

Série MicroSD karet Canvas Select™ je designovaná pro vysokou spolehlivost a odolnost vůči prostředí. S širokou nabídkou kapacit umožňují výběr přesně podle Vašich potřeb. Fungují skvěle na kamerách i smartphonech díky r...

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

11.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

10.79  EUR  s DPH
 

 
 
 

Kvalitní kabel datový a nabíjecí USB - micro USB. délka / Lenght : 1m

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

8.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

8.09  EUR  s DPH
 

 
 
 

Rozkošný a prenosný. To, čo tieto malé reproduktory KITSOUND postrádajú na veľkosti, doháňajú svojím úžasným výkonom!"Menej je niekedy viac"."Dobré veci prichádzajú v malých baleniach". Existuje mnoho príslovie, ktoré by sme mohli použiť na opis KITSOUND ...

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

7.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

7.19  EUR  s DPH
 

 
 
 

Technická špecifikácie : Nosenie : In-Ear Konektor pre pripojenie slúchadiel: 3,5 mm jack Klasický dizajn Vysoko kvalitný zvuk Zahŕňa mikrofón pre telefón ovládanie hlasitosti Tlačidlo pre dvihnutie a ukončenie hovorov Vďaka 3,5 mm jacku je mo

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

8.42  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

7.58  EUR  s DPH
 

 
 
 

Auto adaptér značky Cellline je doplnený o dátový kábel s Lightning konektorom, pomocou ktorého si jednoducho nabijete svoje Apple zariadenie s lightning konektorom aj počas jazdy autom rýchlosťou 1A.

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

9.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

8.99  EUR  s DPH
 

 
 
 

.row { display: -ms-flexbox; display: -webkit-flex; display: flex; -ms-flex: 0 1 auto; -webkit-flex: 0 1 auto; flex: 0 1 auto; -webkit-flex-direction: row; -ms-flex-direction: row; flex-direction:

Max. množstvo:

 -

Bežná cena: 

12.99  EUR  s DPH

Zvýhodnená cena: 

11.69  EUR  s DPH
 

 
 
  
 
 

 

Podrobnosti o produkte


 

Popis produktu:

Obrnený telefón na dve SIM karty s klasickou tlačidlovú klávesnicou určený do veľmi náročných podmienok. Vodotesný, so schopnosťou plávať na hladine a nárazuvzdorný nástupca obľúbeného modelu R11 je ozajstný priateľ do nepohody, nevadí mu dážď, prach ani nárazy a otrasy. Ak používate telefón predovšetkým na volania a SMS, dávate prednosť skôr dlhej výdrži batérie a spoľahlivému ovládanie pred množstvom moderných aplikácií, je pre vás R12 tá najlepšia voľba.

Spoľahlivý prístroj, ktorý nesklame a vydrží naozaj drsné zaobchádzanie. R12 vydrží naozaj všetko v pracovnom i súkromnom živote: prach a piesok na stavbách, outdoorové športy, výkyvy teplôt, časté otrasy a pády pri športe, zmeny počasia aj pád do vody. Norma IP68 zaručuje bezproblémový chod i pri páde telefónu až z dvoch metrov a vodotesnosť. R12 je naviac skonštruovaný tak, že sa nepotopí a v prípade pádu do vody zostane plávať na hladine!

Kvalitný li-ion batéria zabezpečí výdrž v pohotovostnom režime až 10 dní. Pri pobyte v teréne alebo viacdenných výletoch tak nemusíte premýšľať, či telefón vydrží a kde zohnať elektrický prúd pre nabitie. Tlačidlová klávesnica reaguje na každé stlačenie bez ohľadu na mráz alebo mokrý displej. Prehľadná a pohodlná tlačidla sa dobre ovládajú aj v rukaviciach alebo za prudkého dažďa i len jednou rukou.

Pracovné a súkromné ??hovory hravo oddelíte vďaka podpore dvoch SIM kariet. R12 komunikuje v sieťach 800/900/1800 / 1900MHz, takže vám zaistí, že budete mať signál prí cestovanie v úplnej väčšine krajín celého světa.Telefonu nechýba vyhľadávanej funkcie ľ budík, kalkulačka i SIM toolkit či možnosť Handsfree použitia. Pripojením slúchadiel získate prehrávač MP3 skladieb alebo FM rádio. Zabudovaný fotoaparát 1,3 Mpx s interpoláciou zachytí fotografie z ciest alebo zdokumentuje postup prác.

Nový, agresívnejší a funkčný dizajn s pohodlným úchopom a tvarovanými tlačidlami podporuje tiež voľba farebného prevedenia. R12 je v ponuke v tradičnej čiernej verzii a tiež výrazné čierno-červenej, ktorá je viditeľná aj pod vodou. Pogumované telo a nízka váha 125 gramov umožňuje nosenie telefónu len tak vo vrecku alebo na šnúrke pri krku. Prestaňte sa báť o svoj telefón a začnite ho používať kdekoľvek a kedykoľvek. Prajeme príjemné zážitky.


 

Poradí Vám


 

Máte otázku ohľadom produktu? S výberom správneho príslušenstva Vám poradí

Produkt manažér

E-mail:info@mobilonline.sk

 

 
 


 
 
  
 
 

 

Parametre


 

 
 
 

 

Diskusia  (0)


 

 
 
 

 

Poslať info


 

 
 
 


 

 
 

Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 


 
 
 


Diamanty slovenského biznisu


 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
  

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 


E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 

Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu
 

 

 

© 2007 - 2017 mobilonline s.r.o. - Všetky práva vyhradené - webdesign Hello MEDIA - Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz | Google+ | Facebook | Twitter | Púzdro na mobil | Pánske oblečenie | Pouzdro na mobil | Teletok.hu | GSM súčiastky